Ηττα στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων για την Κ15 του ΟΦΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Με γκολ που δέχθηκε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων η Κ15 του ΟΦΗ, γνώρισε την ήττα στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο με 2-3 μετά από ένα συναρπαστικό παιχνίδι!

Ο ΟΦΗ με τέρματα που πέτυχαν οι Μαμουλάκης και Σωμαράκης ισοφάρισε δυο φορές σε 1-1 και 2-2 τα γκολ του αντιπάλου, ο οποίος προηγήθηκε, αλλά τελικά η ομάδα της Τρίπολης σε ένα παιχνίδι με μεγάλες συγκινήσεις είχε την τελευταία λέξη στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων και πήρε τη νίκη (2-3) αφήνοντας με πίκρα τα παιδιά του ΟΦΗ, καθώς δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες, για να σκοράρουν εκείνοι αλλά δεν τα κατάφεραν.

Κ15 ΟΦΗ: Xωραίτης, Χασουράκης, Κονιός, Γκρίτσαλης, Σπυριδάκης, Βιτώρος, Αμανάκης, Αποστολάκης (Bαρβεράκης), Σωμαράκης, Μαμουλάκης, Γεωργαλής (Αυγουστάκης).